Coffee Print

Chcesz czymś wyróżnić swój event? – zapewnij coś wyjątkowego. Proponujemy  kompleksową obsługę baristyczną targów i konferencji razem z całym potrzebnym profesjonalnym sprzętem

CHCESZ CZYMŚ WYRÓŻNIĆ SWÓJ EVENT? – ZAPEWNIJ COŚ WYJĄTKOWEGO.

LOGO NA KAWIE - WYDRUK NA KAWIE

Poza ologowanym kubkiem w Państwa firmowe logo możemy zaproponować wydruk logo firmy na kawie (wydruk na mlecznej piance).

Logo na kawie wprawi gości w zdumienie i podziw, a to dopiero początek bo zwiedzający targi lub odwiedzający Państwa stoisko będą mogli sobie wybrać dowolną grafikę która będzie wydrukowana na kawie.

Selfie na kawie

Na kawie może wydrukowane być również selfie Państwa gości, co na pewno będzie wyjątkową atrakcją eventu.

Barista na targi to super opcja, a jeszcze lepsza opcja to bar kawowy z opcją wydruku logo, grafiki lub selfie na kawie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?
Pyszna kawa przygotowana przez baristę z najlepszych ziaren kawy i dodatków. Spersonalizowane kolorowe logo na piance. Wydruk zdjęcia na kawie. Logowane kubki do kawy. Stosowane barwniki są jadalne i zgodne z normami UE.
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Dyplomów i certyfikatów
0 +
Zrealizowanych Eventów
0 +
Przeszkolonych kursantów

Wydruk na kawie - realizacje

Wydruk na kawie na terenie całej Polski i za granicą

Chcesz, żeby Twoje wydarzenie na długo zapadło uczestnikom w pamięć? Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować pokaz naszej mobilnej drukarni na kawie. Nasza unikalna usługa pozwoli zachwycić uczestników wydrukiem ich zdjęć, grafik czy logo bezpośrednio na kawie! Daj się ponieść wyobraźni i zadzwoń do nas już teraz, aby omówić szczegóły współpracy. Czekamy!

Coffee print

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej usługi wydruku na kawie.

Coffee Print to innowacyjna usługa polegająca na drukowaniu spersonalizowanych grafik, logotypów firmowych lub selfie na powierzchni kawy. Dzięki wykorzystaniu baristów-profesjonalistów i najwyższej jakości ziaren kawy, oferujemy niezapomniane wrażenia smakowe oraz wizualne, które z pewnością wyróżnią Twój event.