Molekularny Drink Bar

Drink Bar Molekularny to efektowne przygotowanie koktajli, które podawane w nietypowych formach i kształtach gwarantują niespotykane w tradycyjnym barze połączenie wizualno – smakowe: alkoholowy kawior, sorbet z użyciem ciekłego azotu, czy podanie drinka w postaci galaretki, czy pianki.

Bar molekularny

Na to spektakularne widowisko zapewniamy mobilny bar, całość wyposażenia technicznego oraz niezbędne składniki użyte do produkcji drinków.

Molekularny bar to przygotowane bezpośrednio na oczach gości widowiskowe drinki oraz ich degustacja. Przygotowujemy również sety degustacyjne w postaci welcome drinks.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ POKAZY I SZKOLENIA.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Dyplomów i Certyfikatów
0 +
Zrealizowanych Eventów
0 +
Przeszkolonych Uczniów

OFERTA MOLEKULARNEGO BARU OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

Klasyczne drinki serwowane w postaci sorbetu

Shoty serwowane w postaci pianek

Świecace shoty i fluo drinki

Sferyczne ravioli pękające w ustach

Dymiące drinki z użyciem ciekłego azotu oraz suchego lodu

Dymiące shoty w probówkach

Cocktaile w postaci galaretek z kwaśną pianką lub posypką jadalnego szkła

Kawiory smakowe, wędzenie/aromatyzowanie drinków

Molekularny drink bar - realizacje

Bar molekularny na terenie całej Polski i za granicą

Szukasz wyjątkowej atrakcji na wesele, event firmowy, konferencję, czy stoisko targowe? Zaintryguj i zachwyć swoich gości, wybierając MOLEKULARNY DRINK BAR! Nasz barman, wykorzystując techniki molekularne, stworzy przed oczami Twoich gości spektakularne drinki. Efektowne połączenie smaków, barw i niezwykłych tekstur zaskoczy i oczaruje, zapewniając niezapomniane wrażenia. MOLEKULARNY DRINK BAR to gwarancja niepowtarzalnego doświadczenia, które uczyni każde wydarzenie wyjątkowym i pamiętnym!